Trvalá epilace laserem pomůže i s nadměrným ochlupením

S trvalou epilací laserem v www.laser-clinic.cz/trvala-epilace/ vám ubude starost o vaše chloupky. Po několika sezení se vám totiž přestanou objevovat tam, kde je nechcete. Zní vám to jako pohádka a bojíte se, že je to zase jen další marketingový trik? Není. Věda už pokročila a chloupky je možné opravdu odstranit na dobu delší, než představují pouhé týdny. 

Trvalá epilace laserem je moderní řešení problému s chlupy  

Trápí vás ochlupení tam, kde jej nechcete? Třeba na zádech, rukou nebo nohou? Popřípadě už vás nebaví si dennodenně holit různé části těla a bojovat se zarůstajícími chloupky? Laserová epilace vám v tomto může pomoci. 

Stačí navštívit kosmetický salón či kliniku estetické medicíny. Podmínkou by měl být certifikovaný laser a zkušený personál.

Výhody laserového ošetření

Laserová epilace se stává čím dál tím více oblíbenou variantou boje proti nechtěným chloupkům. 

  • Je šetrná k pokožce. Dokáže přesně zacílit na folikuly kořínků a ty zlikvidovat.
  • Ošetření je velmi rychlé. 
  • Na rozdíl od epilace voskem se jedná o téměř bezbolestnou proceduru. Maximálně pocítíte jemné štípání. 
  • Dokáže odstranit chloupky na několik měsíců. 

Chlupy nemusí být jen problémem žen 

Ač tolerance ohledně chlupatého těla je u mužů mnohem větší než u žen, i pánové mohou se svým nechtěným porostem problémy. Hlavně v případě, kdy už je chlupů moc, popřípadě se nacházejí na místech, kde překáží. 

Zarostlý hrudník a chlupaté paže už totiž dávno nesymbolizují mužskou sílu. Hladký hrudník a břicho bez tukových polštářků jsou trendem současné doby. Ale dosáhnout těla bez chlupů tak, aby to vypadalo přirozeně, není zcela jednoduché. Laserová epilace však tyto problémy může vyřešit. Buďto tím, že dokáže porost výrazně redukovat, nebo jej rovnou trvale zbaví. Stačí k tomu jen několik málo sezení. Což může zaujmout i muže, kteří návštěvu kosmetických salonů považují za změkčilost. 

Na trvalé výsledky je potřeba si trochu počkat 

Díky využití moderní vědy se můžete zbavit chloupků natrvalo. Ovšem nečekejte zázraky hned po prvním sezení. Pro opravdu trvanlivý výsledek  je potřeba několika opakování. Jejich počet je většinou stanoven odborným personálem a odvíjí se od hustoty porostu a ošetřované partie. Většinou je však potřeba něco kolem 6 až 8 opakování. Důvodem tohoto počtu není to, že by laser nebyl na první pokus účinný. Problém je to, že chloupky nerostou stejnoměrně a laser se dokáže zbavit pouze chloupků v určité fázi vývoje. Ty, které ještě nejsou vyvinuté prostě zachytit ještě nedokáže. 

Na jaké části těla je laser vhodný

Velkou výhodou laserového ošetření je to, že jej lze použít na všechny části těla, kde vám chloupky vadí.

  • Obličej – laserové ošetření funguje ženské chloupky, ale i na vousy na obličeji. Je jedno jestli se jedná o jemné ženské chmýří, nechtěný dámský knírek pod nosem nebo pánské vousy, které jsou z různých důvodů jejich majitelům spíše na obtíž.
  • Ruce a nohy – díky laseru se můžete zbavit svého dennodenního holení a obav z toho, zda už vám na nich zase neraší nové strniště.
  • Podpaží – mít podpaží bez chloupků je nejen estetické, ale minimalizuje i tělesný zápach. K jeho vzniku také přispívá i ulpívání potu na chlupech.
  • Intimní místa a zadek – i zde se můžete dočkat hebkých a jemných partií bez zarůstajících chloupků. 
  • Břicho a hruď – na tyto partie se často používá epilace voskem, ale je velmi nepříjemná. Zkuste to raději laserem. 
  • Záda – dlouhotrvající výsledek oceníte vy i všichni okolo, kteří vám s holením zad musejí pomáhat. 

Proč tedy zkusit epilaci laserem?

Laserová epilace představuje nejmodernější možnost, jak se zbavit chloupků. Oblíbit si ji mohou i muži, kterým může velmi dobře pomoci s nadměrným ochlupením zad, hrudníku či rukou. Je šetrná k pokožce, nebolí a minimalizuje zarůstání chloupků, častý problém, který přináší holení. S laserovou epilací se nebudete muset trápit denním holením či bolestivou epilací. 

Jak jste na to s bolestí vy? Snášíte ji dobře?

Andrea Šanderová